O firmie

SEDNO Training to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo-doradczych dopasowanych do potrzeb Klientów. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte (online i stacjonarnych) oraz doradztwo.

 

Oferujemy naszym klientom indywidualne konsultacje z wybitnymi ekspertami z wielu dziedzin. Jesteśmy firmą oferującą wysoki standard świadczonych usług. Poprzez skuteczne rozwiązania pomagamy organizacjom wzmacniać efektywność i budować przewagę nad konkurencją.

Nasz profesjonalizm poparty jest wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń.

Wyróżnia nas wiedza i kompetencje pozwalając nam efektywnie wprowadzać zmiany w organizacji w ścisłej współpracy z naszym Klientem.

NASI KLIENCI

Naszymi Klientami są korporacje, firmy średniej wielkości, osoby prywatne jak i pracownicy administracji. Pracujemy z Klientami zarówno ze stanowisk specjalistycznych jak i zarządczych, część naszych Klientów reprezentuje środowisko biznesowe, część instytucje państwowe a także wolne zawody.

POMOC PRZY WYBORZE SZKOLEŃ

Jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy przy wyborze szkolenia oraz otwarci na wszelkie sugestie, doradzamy optymalne rozwiązania.

KONTROLA JAKOŚCI

Po każdym szkoleniu uczestnicy są proszeni o wypełnienie ankiety satysfakcji, dzięki czemu otrzymujemy informację zwrotną na temat szkolenia, trenera i miejsca. Na podstawie ocen z ankiet mamy możliwość wprowadzić zmiany merytoryczne lub organizacyjne.